Do poprawnego słuchania kanału niezbędna jest najnowsza wersja programu Flash Player. Flash player można pobraż ze strony producenta pod adresem: http://www.adobe.com/products/flashplayer
Playlista
Każdy chce mieć lepiej Każdy chce mieć lepiej Dusza D.
Kilku rzeczy żałuję Kilku rzeczy żałuję Anna Retmaniak
Tango Anawa Tango Anawa Grechuta M.
Na granicy perfekcji Na granicy perfekcji Anna Retmaniak
Tango Warszawo Tango Warszawo Osiecka A.
Labuda czyli Laboratorium Badań Doskonałych Labuda czyli Laboratorium Badań Doskonałych Katarzyna Kobylecka
Zwykły blues Zwykły blues Dusza D.
Aby chciało się chcieć Aby chciało się chcieć Artur Wolski
Odjazd Odjazd Saraniecka A.
Ślązak z domieszką Ślązak z domieszką Małgorzata Raducha
Jaki kolor wybrać chcesz? Jaki kolor wybrać chcesz? Gaszyński M.
Przeznaczony Minerwie Przeznaczony Minerwie Anna Lisiecka
Słowo Spotkanie z mistrzem
Mistrzowie mikrofonu spotykają się z wybitnymi, przedstawicielami świata nauki, kultury i sztuki. Przewrotnie odwracamy kolejność, choć rzecz jasna, głównymi bohaterami cyklu audycji „Spotkanie z mistrzem” są znane postacie ze świata nauki, znakomici profesorowie, gwiazdy dużego i małego ekranu, słynni nie tylko w naszym kraju pisarze, malarze i muzycy. Po mistrzowsku przeprowadzają z nimi rozmowy najlepsi dziennikarze radiowej Jedynki.
Na granicy perfekcji Piotr Adamczyk 17'00
Przez mistrzów bylem uczony, ale w moim zawodzie mozna sie uczyc do konca zycia – tak odpowiada mistrzyni wywiadu radiowego Annie Retmaniak znany aktor Piotr Adamczyk. Na czym polega mistrzostwo w zawodzie aktora, jak zostac filmowym czy teatralnym amantem. Jak zabrac epizod i byc w tym epizodzie zapamietanym.Piotr Aleksander Adamczyk (ur. 21 marca 1972 w Warszawie) – polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Od 1995 wystepowal w Teatrze Wspólczesnym w Warszawie (Tango, Lgarz, Namietna Kobieta) Gral w wielu znanych polskich filmach i serialach: Boza podszewka, Cwal, Slawa i chwala. Zagral tytulowa role w filmie Jerzego Antczaka Chopin. Pragnienie milosci, która rozpoczela jego kariere na duzym ekranie. Wystapil takze w miedzynarodowych koprodukcjach Karol. Czlowiek, który zostal papiezem i Karol. Papiez, który pozostal czlowiekiem, gdzie zagral Karola Wojtyle.
Zobacz również
Copyright © Polskie Radio S.A