Do poprawnego słuchania kanału niezbędna jest najnowsza wersja programu Flash Player. Flash player można pobraż ze strony producenta pod adresem: http://www.adobe.com/products/flashplayer
Playlista
Dobrani do pary Dobrani do pary Krynicki R.
Ręczna robota Ręczna robota Anna Stempniak
Dam radę Dam radę Dusza D.
Najpierw politechnika - potem bim-bom Najpierw politechnika - potem bim-bom Ewa Heine
Czuła reguła Czuła reguła Moczulski L.A.
Jaki kolor wybrać chcesz? Jaki kolor wybrać chcesz? Gaszyński M.
Non omnis moriar Non omnis moriar Katarzyna Kobylecka
A może nie warto A może nie warto
Niebieski, Biały, Czerwony Niebieski, Biały, Czerwony Anna Stempniak
W naszym domu nie ma drzwi W naszym domu nie ma drzwi
Temporary Title Temporary Title
Nowomowa Nowomowa Krynicki R.
Słowo Spotkanie z mistrzem
Mistrzowie mikrofonu spotykają się z wybitnymi, przedstawicielami świata nauki, kultury i sztuki. Przewrotnie odwracamy kolejność, choć rzecz jasna, głównymi bohaterami cyklu audycji „Spotkanie z mistrzem” są znane postacie ze świata nauki, znakomici profesorowie, gwiazdy dużego i małego ekranu, słynni nie tylko w naszym kraju pisarze, malarze i muzycy. Po mistrzowsku przeprowadzają z nimi rozmowy najlepsi dziennikarze radiowej Jedynki.
Najpierw politechnika - potem bim-bom Edward Jan Pallasz 25'00
W stalym cyklu "Spotkanie z mistrzem" Ewa Heine rozmawia ze znanym kompozytorem Edwardem Pallaszem, o poczatkach  jego pracy artystycznej i o tym, ze poczatkowo nic nie wskazywalo na to, ze zwiaze swoje losy z muzyka czy kultura.Edward Jan Pallasz, skonczyl studia politechniczne, byl dzialaczem srodowiska artystycznego, czlonkiem kabaretu bim-bom, STS-u. Potem dyrektor II Programu Polskiego Radia (1995–1998), obecnie prezes Stowarzyszenia Autorów ZAiKS. Kompozytor muzyki do opery „Ja Kain”.
Zobacz również
Copyright © Polskie Radio S.A