Do poprawnego słuchania kanału niezbędna jest najnowsza wersja programu Flash Player. Flash player można pobraż ze strony producenta pod adresem: http://www.adobe.com/products/flashplayer
Playlista
Podkładka Podkładka
Nasza pracownia Nasza pracownia
Mura Mura
Czas Czas
Zgalareciała malmazja Zgalareciała malmazja
Krajobraz z krzyżem Krajobraz z krzyżem
Święty sak Święty sak
Słowo Wiktor Zin. Bez piórka i węgla
„Piórkiem i węglem”, to najlepszy w dziejach TVP program o architekturze. Profesor Wiktor Zin również w Polskim Radiu opowiadał o historii sztuki, ekologii, kondycji gatunku ludzkiego i swoim życiu. „Pogoń za nowym, za tym czego jeszcze nie było - sprzyja legalnemu rozprzestrzenieniu się chaosu i żadności”, twierdził Profesor. Trudno się nie zgodzić, patrząc na wytwory dzisiejszych „inwestorów”. A więc - zapraszamy na lekcje dobrego smaku, wrażliwości i estetyki. Nie tylko w architekturze.
Czas prof. Wiktor Zin 14'00
“Wszystko plynie. W tej samej rzece nie sposób wykapac sie dwa razy” - twierdzil Heraklit z Efezu. Czas plynie niezaleznie od naszej woli. Jest to wciaz tajemnicza wielkosc. To nieprzerwany ciag chwil trwania. Profesor Zin zastanawia sie czy w czasach wysoce rozwinietej techniki jestesmy w stanie przedluzyc lub skrócic jakis moment, albo tez przezyc cos ponownie?
Zobacz również
Copyright © Polskie Radio S.A