Do poprawnego słuchania kanału niezbędna jest najnowsza wersja programu Flash Player. Flash player można pobraż ze strony producenta pod adresem: http://www.adobe.com/products/flashplayer
Playlista
When Can I See You When Can I See You HERBIE HANCOCK
Anna Dymna Anna Dymna aktorka
When Your Lover Has Gone When Your Lover Has Gone DAVID "FATHEAD" NEWMAN
Maciej Englert Maciej Englert reżyser, aktor
Miyuki Miyuki NAJEE
Sunlight Sunlight PAT METHENY
Janusz Krasiński Janusz Krasiński pisarz, publicysta
Anonymous Skulls Anonymous Skulls JOHN MEDESKI
Elżbieta Ficowska Elżbieta Ficowska działaczka społeczna, pedagog, autorka książek dla dzieci
Africana Suite Africana Suite AL DI MEOLA
Eugeniusz Rudnik Eugeniusz Rudnik kompozytor, reżyser dźwięku
The Voodooyoodoo The Voodooyoodoo SPYRO GYRA
Hookin' Up Hookin' Up BRIAN CULBERTSON
Muzyka Polskie Radio Gwiazdka
Nic tak dobrze nie wprowadzi Cię w świąteczny nastrój jak Piosenki Świąteczne. Usiądź wygodnie w fotelu i posłuchaj pachnących piernikiem, imbirem i cynamonem utworów świątecznych z każdego zakątka świata. Od radosnych swingujących melodii z lat 60-tych, przez niezwykle barwne covery, po melancholijne kolędy śpiewane przez największe gwiazdy światowej muzyki. Odkryj gwiazdkę na nowo i zobacz, że Święta Bożego Narodzenia to coś więcej, niż ‘Last Christmas’ i ‘Jingle Bells’.
Maciej Englert reżyser, aktor 15'00 Zapiski ze współczesności
Pierwsze zawodowe kroki. Teatralne wspomnienia ze Wspólczesnego. W Warszawie i Szczecinie. „Mistrz i Malgorzata” – najwazniejszy spektakl w karierze, kontekst polityczny i atmosfera zwiazana z jego powstawaniem. Fenomen bycia artysta i istnienia scenicznego. Najwazniejsi twórcy: Gogol, Bulhakow i Konwicki … Maciej Englert (ur. 1946) zwiazany z Teatrem Wspólczesnym w  Warszawie. Od 1981 jest dyrektorem tej sceny. Rezyserowal sztuki teatralne i telewizyjne. Wielokrotnie nagradzany. Jego spektakl „Mistrz i Malgorzata” wg Bulhakowa wszedl do kanonu polskiego teatru.
Zobacz również
Copyright © Polskie Radio S.A